Apartamenty Warszawa Śródmieście
- Piękna 16A, o inwestycji słów kilka

Jeśli marzyłeś o własnym apartamencie w centrum Warszawy,
to z wielką przyjemnością spełnimy Twoje marzenie. W ścisłym centrum stolicy, w dzielnicy Śródmieście, w dwóch stylowych, odrestaurowanych oficynach czeka na Ciebie 20 wyjątkowych mieszkań. Apartamenty Warszawa Śródmieście-Piękna 16A charakteryzuje nie tylko doskonała lokalizacja, ale również wysoki standard wykończenia i wyjątkowa dbałość o każdy detal. Poznaj naszą najnowszą inwestycję – luksusowe Apartamenty Piękna 16A.

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty sprzedaży lokali i dokonaj rezerwacji już dzisiaj.

Dowiedz się więcej

Apartamenty Warszawa Śródmieście – prestiżowa lokalizacja

Dzielnica Warszawa Śródmieście jest prestiżową częścią stolicy. To tutaj zlokalizowane są najbardziej reprezentacyjne i znane budowle oraz miejsca stolicy. Wśród nich można wymienić na przykład:

  • Pałac Prezydencki,
  • Park Ujazdowski,
  • Zamek Królewski,
  • Plac Piłsudskiego,
  • Pałac Kultury i Nauki,
  • Stare Miasto z: Zamkiem Królewskim, Kolumną Zygmunta czy Archikatedrą,
  • Nowe Miasto z Kościołem św. Jacka, Traktem Królewskim, Łazienkami,
    pozostałości kompleksu ogrodowego “Na Książęcem”
  • nietypowe miejsca jak Rondo De Gaulle`a ze sztuczną palmą.

Obszar dzielnicy Śródmieście stanowi więc ścisłe centrum Warszawy, które również jest centrum biznesowym i kulturalnym miasta. Tutaj działa także doskonała komunikacja miejska, która zapewnia bezproblemowe i szybkie poruszanie się po całej stolicy. Dostępne są liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz stacje metra takie jak: Metro Politechnika i Centrum. W pobliżu znajduje się również dworzec kolejowy i autobusowy – liczne i wygodne połączenia zapewnią komfortową możliwość wyjazdu poza granice Warszawy. Z warszawskiej dzielnicy Śródmieście dojedziesz do lotniska w 22 minuty.

Śródmieście to Warszawa – centrum. Tu dzieje się wszystko, co najważniejsze w stolicy. Ta świetna lokalizacja sprawia, że kupując wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Pięknej 16A mieszczącej się między ulicą Mokotowską a Alejami Ujazdowskimi, zapewnisz sobie wygodne życie w centrum Warszawy.

Apartamenty Śródmieście
– mieszkanie z historią w tle

Twoje wymarzone mieszkanie znajduje się przy ul. Pięknej 16A w Warszawie. Czy wiesz, że ta świetna lokalizacja w samym sercu Warszawy, ma swoją wyjątkową historię? Poznaj warszawską ulicę Piękną, która jest piękna i to nie tylko z nazwy, ale też stanowi prestiżową lokalizację na mapie stolicy.

Dawniej ulica Piękna była zwyczajną, polną drogą. Przebiegała przez pola i nieużytki, które należały do warszawskich mieszczan i mazowieckich książąt. Jako, że była jednak drogą chętnie i często uczęszczaną, została uregulowana w 1770 roku. Obsadzono ją więc po obu stronach drzewami. Przez kolejne sto lat Warszawa się rozbudowywała, a w raz z nią powstała zabudowa przy ulicy Pięknej, którą utworzyły klasyczne wille oraz stylowe pałacyki. Pod koniec XIX wieku zaczęły powstawać tutaj pierwsze kamienice czynszowe. W 1896 roku utworzono Park Ujazdowski. Ten już obecnie zabytkowy zielony teren znajduje się tutaj do dzisiaj. Czyż to nie jest wyjątkowe sąsiedztwo?

Podczas okupacji niemieckiej, w październiku 1943 roku przed jednym z budynków ulicy Piusa (bo tak nazywała się wtedy ulica Piękna) doszło do drugiej egzekucji ulicznej w Warszawie. Na fragmencie muru znajduje się pamiątkowa tablica wykonana z piaskowca. 26 marca 1949 roku Stołeczna Rada Narodowa przywróciła pierwotną nazwę ulicy z Piusa na Piękną.

Dzisiaj ulica Piękna to ważne i prestiżowe miejsce na mapie współczesnej Warszawy. O prestiżu tej lokalizacji świadczą: obecność placówek dyplomatycznych i siedziby znanych firm oraz instytucji. Już sama działka, przy której znajdują się Apartamenty Piękna 16A, sąsiaduje z Ambasadą USA. Swoją placówkę dyplomatyczną przy ul. Pięknej ma Kanada. Tutaj też znajduje się Ambasada Francji, a Ambasada Szwajcarii mieści się w stylowym pałacyku Wilhelma Ellisa Raua (ul. Piękna 10). Przy ul. Pięknej swoją siedzibę ma Sekcja Konsularna Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ulica Piękna stanowi również adres spółki Desa Unicum, która zajmuje się obrotem dzieł sztuki. Jest to największa tego typu firma w Polsce. Tu też znajduje się siedziba Komisji Nadzoru Finansowego oraz Amerykańskie Centrum Źródeł Informacji. Czy można dodać coś więcej?

Warto też zauważyć, że przy ulicy Pięknej 47 znajduje się zabytkowa kamienica. Budynek powstał w 1904 roku. Jest to jedna z nielicznych kamienic, która w stanie nie naruszonym przetrwała wszelkie wojenne zawieruchy.

W takim otoczeniu, w samym centrum Warszawy znajdują się luksusowe apartamenty, które czekają na swoich właścicieli. Zamieszkaj w tej prestiżowej lokalizacji, kup apartament z naszej oferty, który w pełni zaspokoi Twoje wszystkie potrzeby. Poznaj naszą unikalną inwestycję w dzielnicy Śródmieście, w miejscowości Warszawa.

Piękna 16A – apartamenty Śródmieście:
dla tych, co cenią wygodę

Mieszkanie w sercu stolicy gwarantuje wiele wygód i możliwości rozwoju. Tu jest centrum biznesowe. Ponadto Śródmieście jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Warszawy, co ułatwia poruszanie się po całej Warszawie i szybki dojazd na przykład do pracy.

Ale życie nie składa się tylko i wyłącznie z pracy. Śródmieście to również centrum kulturalne i rozrywkowe stolicy. Wolny czas możesz spędzić w pobliskich kinach, teatrach, muzeach czy na zakupach w prestiżowych butikach cenionych marek lub w cenionych restauracjach, by zaznać prawdziwych rozkoszy podniebienia.

Możesz też odwiedzić znane i lubiane centra handlowe. “Złote Tarasy” oddalone są zaledwie o 23 minuty spaceru. Nieopodal inwestycji znajduje się też zawsze tętniąca życiem, odnowiona targowa Hala Koszyki. Są tu modne knajpki i butiki, street food oraz miejsce wydarzeń kulturalnych.

Jeśli zmęczą Cię zakupy i miejski zgiełk, możesz odpocząć w pobliskich parkach. Dojście do Parku Ujazdowskiego zajmie Ci tylko 5 minut, a w Łazienkach Królewskich znajdziesz się w ciągu 10 minut. Natomiast 7-minutowy spacer wystarczy, by odpocząć w Parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.

Doskonała lokalizacja, jaką daje Warszawa Centrum, to nie są wszystkiewygody, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Poznaj komfort samego mieszkania w naszej inwestycji Apartamenty Piękna 16A.

Apartamenty Piękna 16A – nieruchomości
o wysokim standardzie

Inwestycję tworzy kameralny zespół dwóch wyjątkowych budynków. Są to odnowione przez naszą firmę, niepowtarzalnej urody architektonicznej oficyny historycznej Warszawy. Kamieniczny klimat naszych apartamentów to idealne miejsce dla osób, które lubią na co dzień czuć miejski rytm, ale też cenią elegancję, ponadczasową klasykę, oddech historii i kameralny spokój. Tu tworzy się prawdziwy pomost między nowoczesnością a klasyką, miejskim zgiełkiem życia, a oddechem i chwilą wytchnienia w kameralnym i przytulnym mieszkaniu z duszą.

Nasza oferta sprawdzi się również i w charakterze inwestycyjnych, prestiżowych lokali mieszkalnych lub biur pod wynajem. A może szukasz lokalizacji dla swojej własnej kancelarii? Apartamenty Piękna 16A spełniają wszelkie kryteria stylowego biura z klasą, w którym pobyt i praca to wielka przyjemność. W dwóch odrestaurowanych oficynach, znajdujących się przy ulicy Pięknej 16a, zaprojektowaliśmy 20 funkcjonalnych mieszkań. Możesz wybrać wygodne miejsce do życia lub pracy o metrażu od 25,18 do 80,22 m2 .

Naszą inwestycję cechuje wysoki standard wykończenia. Zadbaliśmy o każdy detal tak samo w przestrzeni wspólnej, na zewnątrz i wewnątrz budynku, jak i w poszczególnych lokalach. Jasny układ elewacji frontowej podkreśla historyczną linię budynku, nadając mu jednocześnie charakter, który idealnie odpowiada nowoczesnej architekturze. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy staje się więc lokalem jak najbardziej nowoczesnym, a przez to jeszcze bardziej ciekawym, prestiżowym i trendy.
Na nasze lokale składają się mieszkania w postaci oryginalnych kawalerek z wydzielonym aneksem sypialnym. Oferta obejmuje też apartamenty, na które składają się z dwa i 3 pokoje. Wyjątkowe są mieszkania z antresolami, które odpowiednia aranżacja może zamienić w prawdziwe designerskie dzieła sztuki.

Poza tym każdy apartament, zaprojektowany i zlokalizowany w kamienicy przy ul. Pięknej 16a, zachwyca niepowtarzalnym charakterem. Wszystkie pomieszczenia: kuchnia, łazienka, salon i pozostałe pokoje są przestronne, jasne i wysokie. W każdym mieszkaniu na pewno nie zabraknie słońca.

Ponadto wygodę oraz komfort życia mieszkańców zapewnią funkcjonalne dodatki. Jednym z nich są komórki lokatorskie – idealne do przechowywania rowerów, nart czy innych rzeczy. Wszystkie mieszkania wyposażymy w klimatyzację, która będzie przyjemnie chłodziła w upalne dni, a zimą dogrzewała mieszkanie.
Dużym udogodnieniem – nie tylko dla osób niepełnosprawnych – są cichobieżne windy. Warto tu nadmienić, że w niektórych przypadkach dedykowane dla konkretnego mieszkania. Tu z windy wchodzi się bezpośrednio do lokalu.

Nadal się wahasz? Sprawdź najlepsze oferty, zapytaj o szczegóły i kup swój własny apartament.

Budujemy w Warszawie – o deweloperze słów kilka

Przywracanie dawnej świeżości i nadawanie wyjątkowego blasku nowości historycznym lub nieco zapomnianym obiektom – to nasza prawdziwa pasja. Budujemy nowocześnie, ale w zgodzie z duchem przeszłości. Kłaniamy się historii, byś Ty mógł jej bezpośrednio doświadczyć mieszkając w wyjątkowym mieście, jakim jest Warszawa.

Inwestycję przy ulicy Pięknej 16 realizuje firma Piękna 16A Sp. z o. o., która jest powiązana ze spółką Nordic House Deweloper. Deweloper jest obecny w Warszawie od 2006 roku. Spółka wywodzi się ze Skandynawii, a dokładnie z Norwegii. Inwestycje prowadzimy głównie na warszawskiej Pradze, gdzie zrealizowaliśmy 5 ciekawych inwestycji. Dzięki projektowi odrestaurowania dwóch zabytkowych kamienic przy ulicy Pięknej, nasza firma wkroczyła do prestiżowej dzielnicy Warszawa Śródmieście.

Nie jest tajemnicą, że deweloperzy mają swoje specjalizacje. Specjalizacją Nordic House Deweloper są inwestycje w kamienice. Najczęściej są to budynki zabytkowe o ciekawej historycznej przeszłości, ale też niekiedy nieco zapomniane i zaniedbane. Restauracja takich obiektów wymaga od nas specjalistycznej wiedzy, ale też miłości do detalu i odrobiny wizjonerstwa, które pozwalają historyczne perełki architektoniczne przekształcić w nowoczesne i wygodne mieszkania w kamienicznym stylu.

Doświadczenie w realizacji takich projektów zdobyliśmy w największym mieście i jednocześnie stolicy Norwegii – Oslo. Właśnie tutaj w latach 1998-2008 braliśmy udział w renowacji wielu ciekawych kamienic. Nabyte wówczas doświadczenie, a także szeroka wiedza i umiejętności pozwalają nam wykonywać nasze usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty apartamentowej przy ulicy Pięknej 16a w Warszawie. Chętnie pokażemy również inne odrestaurowane przez nas nieruchomości.

Już dzisiaj dokonaj rezerwacji na wybrany przez siebie apartament w centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście.