Prestiż i komfort w sercu Warszawy

Zamieszkać można wszędzie, ale czy „wszędzie” zawsze oznacza komfortowo? Pamiętaj, że właściwa lokalizacja jest kluczową sprawą przy wyborze mieszkania. Stanowi ona nie tylko o komforcie życia, ale też prestiżu i przyszłej wartości kupionego lokum. Apartamenty przy ul. Pięknej 16a w Warszawie są inwestycją wyjątkową, ponieważ spełniają wszystkie wymienione kryteria.

Centrum życia miasta

Gdy zamieszkasz w jednym z 20 apartamentów przy ul. Pięknej 16a w Warszawie, zrozumiesz co oznacza spacerowy dystans do wielu ważnych miejsc stolicy. Południowe śródmieście jest najbardziej prestiżową i zarazem reprezentacyjną częścią Warszawy. Nasza inwestycja Apartamenty Piękna 16a mieści się u zbiegu dwóch najważniejszych arterii: ulicy Mokotowskieji Alei Ujazdowskich.

Stąd jest tylko krok i to dosłownie, bo 5 minut spaceru dzieli Cię od biznesowego, ale też i kulturalnego centrum stolicy: teatrów, kin czy muzeów. W okolicy znajdują się klimatyczne restauracje, puby i prestiżowe butiki.

Niedaleko zlokalizowana jest – uwielbiana przez mieszkańców Warszawy – „Hala Koszyki”, która zawsze tętni życiem. To odnowiona hala targowa z modnymi knajpkami i butkami. Natomiast dojście do najbliższej galerii handlowej „Złote Tarasy” zajmie Ci zaledwie 20 minut.

Parkowy relaks

Życie pełnią życia oznacza także swobodny dostęp do wielu wygód, a jedną z nich jest relaks na łonie terenów zielonych. Apartamenty Piękna 16 a są oddalone od 4 parków o kilka minut pieszej drogi.

Doskonała komunikacja miejska

Doskonałe połączenie komunikacyjne, które zapewniają liczne autobusy, tramwaje oraz stacje metra – Metro Politechnika i Centrum, gwarantuje szybki dojazd do innych dzielnic Warszawy.

Niedaleko jest też: dworzec kolejowy i autobusowy. To udogodnienie komunikacyjne przekłada się natomiast na bezproblemowe wyjazdy poza granice miasta i w inne części Polski. Stąd potrzebujesz zaledwie 22 minuty czasu, by dostać się na lotnisko.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Piękna 16a gwarantuje więc najwyższy komfort i swobodę komunikacyjną w Warszawie.

Polecamy spacer do:

Parku Ujazdowskiego

15 minut pieszo

Łazienek Królewskich

10 minut pieszo

Parku Dolinka Szwajcarska

15 minut pieszo

Parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego

10 minut pieszo

Żyj pełnią życia w Centrum Warszawy

Zainwestuj w swoją przyszłość i zapewnij sobie komfortowe życie w najbardziej prestiżowej części stolicy.

Biuro sprzedaży

Apartamenty Piękna 16a